דף הבית | | English

28/11/2021 כד' כסלו תשפ"ב : ממשיכים במבצע שדרוג 19.0 – 30% הנחה !!! מכתב שדרוג ********************* 28/11/2021 כד' כסלו תשפ"ב : מחלקת תיכנות של אוצר החכמה ממליצה למשתמשי 'אוצר החכמה' לא להחליף עדיין לגירסה החדשה של מייקרוסופט – ווינדוס 11. ********************* 19/10/2021 : לקוחות יקרים! בשל עבודות תחזוקה ושדרוג, חלק מהמשתמשים עלולים לחוות איטיות באתר. אי לכך אנו פותחים בפניכם את אתר הבטא שלנו beta.otzar.org ללא תשלום עד הודעה חדשה. עם זאת, אופציית ההדפסה ורכישת חבילות המכונים אפשרית רק באתר הנוכחי - ובתשלום.

'אוצר החכמה' 19.0 בדיסק קשיח

מעתה 112,556 ספרי יהדות איתך בכל מקום בכל שעה - בלחיצת מקש אחת!

ספריית 'אוצר החכמה' הינה גם מתנה נפלאה ל חתנים ובר מצווה.

כבר אין צורך להתלבט איזה ספר לרכוש. קנה את כולם! 

תיאור הדיסק הקשיח

דיסק קשיח קטן המתחבר למחשב באמצעות USB בלבד, בגודל

8*13*1.5 ס"מ (4.3x2.9 אינץ),   2TERA = 2000GB כולל מגן סילקון *

* בהתאם לקיים במלאי. יתכנו שינויים

 

דרישות מחשב

מערכת הפעלה

תומך בוינדוס 8.1 ווינדוס 10 . לא תומך בווינדוס XP, וינדוס 7, וינדוס 8.

מעבד

דרישות מינימום :

מעבד INTEL או AMD במהירות 2 GHz ומעלה

דרישות מומלצות:

מעבד INTEL או AMD במהירות 3 GHz ומעלה

זיכרון

דרישות מינימום:

4 GB זיכרון

דרישות מומלצות:

8 GB זיכרון

שטח בדיסק

10 גיגה פנויים בדיסק הפנימי של המחשב

לתשומת ליבכם, במידה ובמחשב שלכם קיימות דרישות המינימום – תוכנת אוצר החכמה תעבוד לאט, במיוחד אם ברקע פתוחים ישומים או תוכנות נוספות.לתשומת ליבכם, במידה ובמחשב שלכם קיימות דרישות המינימום – תוכנת אוצר החכמה תעבוד לאט, במיוחד אם ברקע פתוחים ישומים או תוכנות נוספות.

רשת: ניתן לרכוש עמדות רשת (5 ומעלה) , המחיר לפי מס' העמדות שנרכשו.

 

המהדורות העיקריות של 'אוצר החכמה' בדיסק קשיח

'אוצר החכמה' המלא – 101,500 ספרים

מגוון הנושאים ב 'אוצר' חובקים את כל מקצועות היהדות, והרי עיקרם:

תנ"ך ומפרשיו

ספרות התנאים ומפרשיה: משנה, תוספתא, מדרש הלכה, אגדה ומפרשים.

ספרות התלמוד: תלמוד בבלי ותלמוד ירושלמי ומפרשים, וספרות הגאונים.

הלכה, מנהגים ושו"תים מהראשונים עד האחרונים.

הגות ומחשבה יהודית מימי הביניים ועד התקופה המודרנית.

קבלה וחסידות, כולל פיוטים ודרשות.

מחקרים בהיסטוריה יהודית, בלשנות עברית, פסיכולוגיה יהודית, לימודי משפחה, מידענות, ועוד.

קבצים תורניים, ספרי זכרון, סידורי תפילה, ועוד ועוד.

מהדורת בני תורה – 95,400 ספרים

זהה למהדורה המלאה. השמטנו מקצת ספרים שאינם תואמים לרוח הישיבות החרדיות.

מהדורת ספריה – 74,800 – ספרים

כוללת את כל ספרי ''אוצר החכמה'' וכל האפשרויות בתוכנת 'אוצר החכמה' ללא אפשרות של חיפוש חופשי (אחזור מידע).

 

החבילות להרחבה (מתווספות למהדורות העיקריות)

הוספת ספרי 'מוסד הרב קוק' - 1,140 ספרים
(839 ספרים בגירסת בני תורה)

ספרים של הוצאת הספרים החשובה - ספרות יסוד בכל מקצועות התורה במהדורות משוכללות ומדויקות. חידושי ריטב"א, רשב"א, ר"ן, תוס' רא"ש. סדרות מפרשי המקרא הראשונים, סדרת תורת חיים תורה ומגילות. תשובות גאונים, ראשונים ואחרונים. פירוש דעת מקרא על נ"ך. ספרי הגות ומחשבה, פיוט ותפילה מחקר וביבליוגרפיה, היסטוריה ומחקר, דקדוק ובלשנות ועוד ועוד.

הוספת ספרי 'מכון ירושלים' - כ 515 ספרים

חב' מיוחדת של כ-520 ספרי ראשונים ואחרונים מבית היוצר הגדול לספרות תורנית ובהם אוצר מפרשי התלמוד, שלחן ערוך השלם, סדרת תשובות הראשונים, מנחת חינוך השלם, שו"ת נודע ביהודה, סדרות גדולי אשכנז, הונגריה, ליטא, פולין, אור המזרח ועוד.


הוספת ספרי 'אהבת שלום' – 613 ספרים

ספרי 'אהבת שלום' כוללים חיבורים חשובים ביותר בכל מקצועות התורה וענפיה אשר רובם נדפסים לראשונה מתוך כתבי יד. כמו כן כלולים מהדורות מדויקות ומפוארות לספרים נודעים וחשובים, כמו תורת הראשונים, פרשנות הש"ס, כתבי האר"י ועוד.

הוספת ספרי חב"ד (ספרי 'קהת') - 6,520 ספרים

אוסף נרחב של ספרי חב"ד לדורותיהם, מהם ספרים נדירים ועתיקים וכן רוב ספרי היסוד של החסידות, קבצים תורניים, תשורות, ספרי היסטוריה ואלבומים. נאסף בעזרתם האדיבה של הוצאת 'קהת'.

הוספת ספרי 'מכון חכמת שלמה' – כ 139 ספרים

חבילת ספרים מגדולי הדורות ובמרכזם האוצר הגדול ממעינו השופע של מופת הדורות הגאון רבינו שלמה קלוגר מכתבי יד, ספרי תשובותיו, ביאורים לשו"ע, חדושי הש"ס 22, כרכים על התורה, דרושים למועדי השנה, ועל המגילות, וכן ספרי הג"ר יוסף שאול נתנזון בעל 'שואל ומשיב' על התורה ומועדי השנה, ספרי רבי יעקב אורנשטיין בעל ה"ישועות יעקב" על הש"ס. ספרי מהר"ם חביב שו "ת ודרשות, ועוד ועוד.

הוספת ה 'אנציקלופדיה התלמודית'
מבית 'יד הרב הרצוג' – 52 כרכים

37 כרכים הכוללים מיצוי כל ערכי ההלכה שבתורה שבע"פ, ממקורותיה הראשונים ועד דברי האחרונים. סידור והרצאת כל השיטות בהיקף ובדייקנות שאין שניים להם. מיסודם של גדולי ראשי הישיבות ותלמידי חכמים מופלגים שבדור הקודם ובהם: הגרש"י זווין, הגר"א ברודיאנסקי, הגר"י מרצבך, הגר"א פרבשטיין, הגר"ר שמואלביץ ועוד. לעת עתה מגיע עד אמצע אות למ"ד ועוד היד נטויה .

הוספת ספרי 'מכון אופק' – כ 68 ספרים

אודות חבילת מכון אופק

אוסף של כ 59- כרכים הכוללים כ 64- חיבורים מתקופת הגאונים, הראשונים וגדולי האחרונים שפוענחו לראשונה מכתבי יד, עברו ההדרה פרשנית מקיפה והגהה מעולה ובלתי מתפשרת. לחיבורים מצורפים הערות וציונים, ביאורים, מבואות ביקורתיים ומפתחות מפורטים. ביניהם: מפעל תורת כהנים ומפרשיו הגדולים, מפעל תורת הגאונים, תשובות רב נטרונאי בר הילאי גאון, תשובות הגאונים החדשות, אוצר הגאונים החדש על מסכת בבא מציעא, סידרת חיבורי ראשונים על מסכתות הש“ס, תוספות ר"י הזקן ותלמידו על מסכת שבת, יד רמה על מסכתות גיטין וקידושין, שיטה מקובצת על מסכת חולין, תוספות הרא“ש על מסכתות פסחים וחגיגה, ועוד ועוד, וחיבורי גדולי הראשונים על המקרא, וספרים מיוחדים. החבילה כוללת גם המהדורה הפקסימילית של משנה תורה להרמב“ם, מדע ואהבה, כ“י אוקספורד הונטינגטון , 80 הידוע כ‘הספר המוגה , ‘ ונספחים ומבוא

הוספת ספרי 'עוז והדר' – 710 ספרים (מתוכם 135 כרכי 'מתיבתא')

700 כרכים, בהם 135 כרכי 'מתיבתא' – ביאור רחב ומקיף על, הש"ס ולצידו אסופת דברי הראשונים והאחרונים דף על דף, גדרי הדינים בכל מסכת, אוצר עיונים, ביאורי רש"י ותוספות, ועוד. עוד בחבילה: ש"ס וילנא בדפוס חדש, במהדורה המורחבת והחדשה ביותר. הדפסה חדשה של התלמוד הירושלמי. משנה ברורה המבואר, מקראות גדולות המבואר, ועוד ספרי יסוד בהוצאה חדשה מוערת ומהודרת.

זכרון אהרן - 150 ספרים

הוצאה זו הוציאה בשנים האחרונות ספרי הלכה, מדרשי הלכה ואגדה, ספרי ראשונים ואחרונים, שיטות על הש"ס, ספרי דרוש וקבלה, ומיטב ספרי השו"ת מגדולי האחרונים. הספרים מצטיינים בהדפסות מהודרות, מפוארות ומאירות עיניים, אשר מאפשרות לחפש בהם באופן מושלם. ספרים רבים שהעיון בהם היה קשה והחיפוש בהם היה לקוי, זוכים עתה לעלות על שולחן הלומדים, בהוצאה נאה ומהודרת תוך כדי אפשרות חיפוש מקסימלית.

 

בדיקת הספרים

רשימת הספרים נבדקה בעיון, והרי היא נקייה ומזוקקת מכל ספר שאינו ברוח ישראל סבא וברוח הישיבות הקדושות. הספרים במהדורה זו וכן כל ספר חדש הנכנס למאגר נתונים תחת ביקורת ועד רבנים, בפיקוחו של הרב ברוך שמואל הכהן דויטש, מראשי ישיבת קול תורה.

 

עדכונים

מידי שנה מתווספים ספרים נוספים ל'אוצר', וכן אפשרויות נוספות בתוכנה.

עדכון 'אוצר החכמה בדיסק קשיח' כרוך בתשלום נוסף.

 

הסכם שימוש

השימוש בגירסת הדיסק הקשיח של מאגר 'אוצר החכמה' הינו בהתאם להסכם השימוש. לצפיה ברישיון השימוש , הקש כאן.

 

להזמנות

המשלוח ללא תשלום תוך 10 ימי עסקים לכל מקום בעולם.


למחלקת מכירות